YEREL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 09:31   Güncelleme : 08-06-2022 10:16

Yunak KOMEK Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi Yunak KOMEK Kurs Merkezinin yıl boyunca açtığı kurslarda kursiyerler tarafından hazırlanan ürünlerden oluşan dönem sonu sergisi açıldı.

Yunak KOMEK Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Yunak Komek Kurs Merkezi Salonu’nda düzenlenen serginin açılışı, Yunak Kaymakamı Murat Karahan ve Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ile protokol üyeleri tarafından yapıldı.

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'L GELİŞ' görseli olabilir

Açılışta konuşan Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , “Vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamakla birlikte meslek edindirmek, bilgi ve beceri kazandırmak, okuma yazma konusunda eksik kalan eğitimleri tamamlamak, bir üst eğitime öğrenci kazandırmak, kültür eserleri korumak ve yaşatmak gibi bir çok konuda önemli misyon üstlenen KOMEK , hemşerilerimize hizmet etmektedir” ifadelerini kullandı.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Konuşmaların ardından yılsonu sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Protokol üyeleri ve davetliler sergiyi gezerek çalışmalar hakkında kurs öğreticilerinden bilgiler aldı.Programa Kaymakam Karahan ve Başkan Konak’ın yanı sıra başkan yardımcısı Hacı Erşan , Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Coşkun , Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan , Yunak MYO Müdürü Kadir Öztaş , Yunak Komek Kurs Merkezi Sorumlusu Ekrem Varol , daire ve kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ile diğer davetliler katıldı.

Bir 1 kişi görseli olabilir