SAĞLIK
Giriş Tarihi : 06-06-2022 15:50   Güncelleme : 06-06-2022 16:00

Başkan Şenkul, Kütahya’ya Dualarla Uğurlandı

İl Sağlık Müdürlüğümüz Personel Hizmetleri Başkanı Dr.Eser Şenkul, Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. Sağlık Bakanlığı tarafından Kütahya’ya ataması gerçekleştirilen Başkan Şenkul için Konya İl Sağlık Müdürlüğü’nde veda töreni düzenlendi.

Başkan Şenkul, Kütahya’ya  Dualarla Uğurlandı

. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, hizmet başkan ve yardımcılarımız ile birlikte müdürlük çalışanlarımızın da hazır bulunduğu program da Başkan Şenkul’a çiçek takdim eden Prof. Dr. Koç, yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek Şenkul’a yeni görevinde başarılar diledi.

Bir 10 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve personel hizmetleri başkanlığı ekibi ile birlikte yaklaşık 6 yıldır güzel ve verimli bir dönem geçirdiklerini ifade eden Başkan Şenkul’da, “İnşallah bundan sonra da Sayın Müdürümle ve hizmet başkanlarımla iletişim halinde bulunarak, üzerimize düşen bir görev olduğunda elimden gelen çabayı göstermeye devam edeceğim. Burada geçirdiğim günleri ve sizleri unutmayacağım.” dedi.

Bir 8 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Personel Hizmetleri Başkanımız Dr. Eser Şenkul, Kütahya 'ya Dualarla Uğurlandı MÜDÜRLÜĞÜ T.C. SAĞLIKBAKANLIĞI SAĞLIK KONYAİLSAĞLIKMUDURLUGU' görseli olabilir