SİYASET
Giriş Tarihi : 04-06-2022 16:57   Güncelleme : 04-06-2022 17:10

Karaduman Konya’da Gençlerle Buluştu

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdülkadir Karaduman, Bosna Hersek Mahallesi’nde üniversiteli gençlerle bir araya geldi.

Karaduman Konya’da Gençlerle Buluştu

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdülkadir Karaduman, Saadet Partisi Selçuklu Gençlik Kolları’nın öncülüğünde gerçekleştirilen programda üniversiteli gençlerle buluştu. Bosna Hersek Mahallesi’nde düzenlenen ‘Sizi dinliyoruz’ temalı program, üniversiteli gençlerce de ilgiyle takip edildi.

Konya Milletvekili Karaduman ile konuşan gençlerin ortak derdinin ekonomi olması dikkatlerden kaçmadı. KYK borçları, harç ücretleri, hayat pahalılığı gibi konular da görüşülen belli konular arasındaydı. Üniversiteli gençler ayrıca bir milletvekilinin kendileri ile görüşmesini olumlu bulduklarını ve memnun olduklarını da kaydetti.

Düzenlenen programın sonunda Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, gençlerle voleybol da oynadı. Program toplu fotoğraf çekimi ile nihayete erdi.

Karaduman'dan Konyalı Şehit Çatal'ın ailesine taziye ziyareti

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam, Saadet Partisi Ilgın İlçe Başkanı Mahzar Turgut ve beraberindeki heyet Konyalı Şehit Hasan Çatal'ın Ilgın'daki baba evine taziye ziyaretinde bulundu.

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hasan Çatal'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Kur'an'ı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından, aileye sabır ve başsağlığı dileklerinde bulundu. Şehit Çatal’ın ruhunun şad, makamının ali olmasını dileyen Konya Milletvekili Karaduman, şehit ve gazi ailelerinin her daim yanlarında olduklarını vurguladı. Konya Milletvekili Karaduman'a ziyaretleri esnasında Saadet Partisi İl Başkanı Hüseyin Saydam, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Abdullah Altuntaş,Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İsmail Fidan,Saadet Partisi Ilgın İlçe Başkanı Mahzar Turgut ve Saadet Partisi Ilgın Eski Belediye Başkanı Yetkin Özalp eşlik etti.