YEREL

Yunak'ta Sıfır Atık Sergisi Göz Kamaştırdı

Kuzören İlkokulunda sergilenen Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Sergisi göz kamaştırdı. 2021-2023 Eğitim- Öğretim yılı boyunca Kuzören İlkokulu öğretmen, veli ve öğrencilerinin emekleriyle tamamen geri dönüşüm malzemeleriyle oluşturulan oyuncak ve süs eşyalarından oluşan serginin açılışı yapıldı. Sergi açılışının ardından bir de kermes düzenlendi.

Yunak'ta Sıfır Atık Sergisi Göz Kamaştırdı

Birbirinden güzel, anlamlı ve kullanılabilir ürünlerin ortaya konulduğu sergide, hemen hemen kullanımı bitmiş pek çok atık maddesi yeniden kullanıma kazandırılmış. Öğretmen ve öğrencileri tebrik eden Yunak Kaymakamı Murat Karahan, okul idaresini de kutlayarak öğrencilerin bu tür farkındalıklar içeren faaliyetlerde bulunmalarının çok önemli olduğunu belirtti.

Açılışa Yunak Kaymakamı Murat Karahan, Ïlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan, Şube Müdürleri Kerim Atik, Abdullah Tunçez, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin İmren, Emniyet Amiri Ufuk Başlık, SYDV Müdürü Özkan Kılınç, şehit ve gazi yakınları, okul aile biriliği üyeleri, diğer okul müdürleri, öğretmenler ve mahalle halkı katıldı.