YEREL

Başkan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde Vatandaşlarla Buluştu

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi’ni ziyaret ederek Muaz Bin Cebel Camii’ndeki Cuma Namazı’nın ardından hemşehrileriyle bir araya geldi. Vatandaş ve bölge esnafının taleplerini dinleyip birçok konuda da istişarelerde bulunan Hasan Kılca, “Karatay’ımızı ortak akılla yöneterek ilçemizin ve hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltiyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde Vatandaşlarla Buluştu

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, her hafta farklı mahallelerde gerçekleştirdiği Cuma Buluşmaları’nı sürdürüyor. Başkan Hasan Kılca, bu kapsamda Fevzi Çakmak Mahallesi’ni ziyaret ederek Matbaacılar Sanayi Sitesi’nde Cuma Namazı’nın ardından vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların ve bölge sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkan Hasan Kılca’ya Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç de eşlik etti.

MAHALLE ZİYARETLERİ VE CUMA BULUŞMALARI’NI ÖNEMSİYORUZ

Mahalle ziyaretleri ve artık Karatay’da gelenekselleşen Cuma Buluşmaları’nın birlik, beraberlik ile kardeşlik ilişkilerinin gelişmesine vesile olduğunu aktaran Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Bu buluşmalar sayesinde hem çalışmalarımızı birinci ağızdan hemşehrilerimize anlatma fırsatı buluyoruz ve projelerimizi buna göre zaman zaman yeniden şekillendiriyoruz hem de mahallelerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit etme imkanı elde etmiş oluyoruz. Bu bağlamda Cuma Buluşmaları’nı ve mahalle ziyaretlerini ayrıca önemsiyoruz” dedi.

PROJELERİMİZ ORTAK AKILLA HAYATA GEÇİYOR

İlçede hayata geçirdikleri tüm proje ve yatırımların birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla gerçeğe dönüştüğünü belirten Başkan Hasan Kılca, sözlerini şöyle tamamladı: “Karatay’ımızın dört bir yanında vatandaşlarımızla bir araya gelerek hem hizmetlerimizin ortaya çıkardığı sonuçları hem de ihtiyaçları bölge sakinleriyle istişare ediyoruz. Cuma Buluşmaları ile hemşehrilerimizin cumalarını tebrik ederek dualarını alıyoruz. Mahalle ziyaretlerimiz ve Cuma Buluşmalarımız oldukça verimli geçiyor, güzel öneriler alıyoruz, eksiklikler varsa onları gidermek için ekiplerimize talimat veriyoruz. Vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini yerinde öğrenip, çözüme kavuşturuyoruz. Bu tür ziyaretler vesilesiyle yatırımlarımızın sayısını hep birlikte artırıyoruz. Amacımız ilçemizi ortak akılla yöneterek Karatayımızın yaşam kalitesini yükseltmek.”