YEREL
Giriş Tarihi : 02-06-2022 17:21   Güncelleme : 02-06-2022 17:37

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Başkan Konak, Yunak ilçesine bağlı Kurtoğlu, Çelikeller ve Altuneller Yaylası ile Altınöz Mahalle Muhtarı ve sakinleri ile bir araya geldi. Ziyaretler kapsamında mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Konak, gelen talep ve önerileri de dinledi.

Ziyaretlerinde Başkan Konak’a, başkan yardımcısı Hacı Erşan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Coşkun, Park ve Bahçeler Sorumlusu Ahmet Özel de eşlik etti. Başkan Konak, ziyaretler kapsamında mahallelere kazandırılan ve kazandırılacak çeşitli alanlarındaki yatırımların yanı sıra altyapı yatırımlarını da yerinde inceledi.

Mahalle ziyaretlerinin yatırım ve hizmetlerin yerinde planlanmasında büyük katkı sağladığını ifade eden Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, “Yunak’ımızın 42 mahallesinde muhtarlarımızın yanı sıra mahalle sakinlerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Merkezde yer alan mahallelerimizden başladığımız ziyaretler sonrasında sıra merkezden uzakta olan mahallelerimize geldi.

Bu mahallelerimizdeki hemşerilerimizle de bir araya gelerek istişareleri sürdüreceğiz. Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin hizmet ihtiyaçlarını tespit ederken, hemşerilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayacak hizmetleri istişarelerle mahallelerimize götürmeyi planlıyoruz. Amacımız Yunak’ın sadece bu gününe değil geleceğine de değer katmaktır.” şeklinde konuştu.