SİYASET
Giriş Tarihi : 30-05-2022 14:35   Güncelleme : 30-05-2022 14:35

Saadet Konya Vatandaşları Dinliyor

Saadet Partisi Konya İl Teşkilatı sahaya indi.

Saadet Konya Vatandaşları Dinliyor

Saadet Partisi Selçuklu,Karatay,Meram ilçe teşkilatları hafta boyunca şehrin çeşitli bölgelerinde ve semt pazarlarında Sizi Dinliyoruz programları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor. Şehrin çeşitli noktalarında gerçekleştirilen programlarda Saadet Partisi Konya İl Başkan Yardımcıları ve Selçuklu,Karatay,Meram ilçe Başkan Yardımcıları kurulan stantlarda vatandaşlarla bir araya gelerek halkın sıkıntılarını ve içerisinde bulunduğu ekonomik problemleri yerinde dinleyerek çözüm yollarını anlatıyorlar. Sizi Dinliyoruz stantlarına gelen misafirlere soğuk limonata gibi çeşitli ikramlarda bulunulup ilgili vatandaşlar partiye bir bir üye yapılıyor.

Gerçekleştirilen programlar hakkında açıklama yapan Saadet Partisi Selçuklu İlçe Başkan Yardımcısı ve Tanıtma Başkanı Enes Çakır; hafta boyunca gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla sahaya inerek halkımızın yerinde bire bir sıkıntılarını ve problemlerini dinliyoruz karşılıklı çözüm yollarını arıyoruz. Özellikle standımıza gelen genç kardeşlerimizin çok büyük sıkıntı içinde olduğunu gözlemliyoruz maalesef gençlerimiz gelecekten umutsuz atanamama ve işsizlik problemi gençlerimizde ciddi gelecek kaygısı oluşturuyor.Görüyoruzki gençlerimiz günlük ihtiyaçlarını karşılamakta, okul masraflarına yetişmekte ciddi zorluk çekiyor. Dinlediğimiz birçok genç kardeşimiz elinde imkan olsa ilk fırsatta yurt dışında yaşamak için ülkemizden ayrılacağını dile getiriyor bu durum ülkemiz adına son derece üzücü bir durum gençlerimiz ülkesinde geleceğe dair bir umut göremiyor ülkeden kaçış planı arıyor. Bildiğiniz üzere pazarda, markette her şey ateş pahası halkımız alışveriş yaparken büyük maddi sıkıntı çekiyor, Pazar yerlerinde alışveriş sonrası aynı zamanda espri mahiyetinde olsun diye vatandaşımızın hararetini almak üzere soğuk limonata ikramında bulunuyoruz karşılıklı oturup yaşanan sıkıntıların çözüm yollarını anlatıyoruz ve gerçekleştirilecek ilk seçimlerde vatandaşımızın Saadet Partisine desteğini istiyoruz.

Vatandaşlarımıza ve gençlerimize stantlarımıza göstermiş oldukları ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Saadet Partisi Selçuklu Tanıtma Başkanı Enes Çakır; Önümüzdeki günlerde şehrimizin çeşitli bölgelerindeki semt pazarlarında halkımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz, hep birlikte Saadet Partisini söz sahibi yapacağız inşallah diyerek sözlerini tamamladı.