GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-05-2022 09:20   Güncelleme : 14-05-2022 09:38

Ziraat Odası Başkanı Bekir Kağnıcıoğlu’ndan Çiftçiler günü mesajı

Konya’nın Altınekin İlçesi Ziraat Odası Başkanı Bekir Kağnıcıoğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü münasebetiyle mesaj yayınladı.

Ziraat Odası Başkanı Bekir Kağnıcıoğlu’ndan   Çiftçiler günü mesajı

Altınekin Ziraat Odası  Başkanı Bekir Kağnıcıoğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü nedeniyle yayınladığı mesajda, "Ülkemizin kalkınmasında, ekonomisinin büyümesinde, üretim verimliliğinin artmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz her zaman baş tacımızdır.

Yediğimiz her ekmekte, içtiğimiz her çorbada, giydiğimiz her giyside çiftçilerimizin hakkı ve alın teri vardır. Geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onu bizlere ulaştıran çiftçilerimizin emeği kutsaldır.

Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileği ile tek amaçları üretmek, üretirken insanca ve sadece namerde muhtaç olmadan yaşama arzusu ile toprağı işlemeye devam eden çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutluyor, ürünlerinin bereketli, geleceklerinin, umutlu olmasını diliyorum." Dedi.