SİYASET
Giriş Tarihi : 03-05-2022 18:04   Güncelleme : 03-05-2022 18:11

CHP Karatay, Çocukları Sevindirdi

Bayram öncesi muhtaç ailelerin çocukları sevinsin diye CHP Karatay ilçe Tatlıcak ve Yeni Mahallede çocuklara giyim yardımında bulundu,

CHP Karatay, Çocukları Sevindirdi

Çocuklara yapılan giysi yardımıyla onların bayram sevincine ortak olmak istediklerini belirten CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, “Ramazan bayramı arifesinde çocuklarımız şeker tadında bir bayram sevinci yaşasın istedik. Ekonomik krizin yoğunluğunda, fiyatların tavan yaptığı bu dönemde yoksul ailelerimize ulaştık ve çocuklarımıza bayramlık kıyafetler götürdük. Mutluluk çocuklarımızın gözlerinde olsun. Halktan yana bir parti olarak insanlarımızın yanında olmaktan mutlu oluruz. Halkımızın ve Konyalı hemşerilerimizin Ramazan bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz” dedi.

Resim önizlemesi

85 çocuğumuza bayramlık verdik

CHP Karatay İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevnur Asu Mumcu 85 çocuğa giysi yardımında bulunduklarını dile getirerek, “Bayram öncesi bayramlık alamayan Tatlıcak ve Başak mahallesinde 85 çocuğumuza ulaşarak giysi yardımında bulunduk. Onların bayram mutluluğunu paylaşmaktan mutlu olduk ve bundan sonrada Karatay ilçe olarak ilçemizde yaşayan yoksul ailelere bu tür yardımlarımız sürecektir. Herkesin Ramazan bayramını kutluyoruz” diye konuştu.

Resim önizlemesi