YEREL
Giriş Tarihi : 01-05-2022 20:38   Güncelleme : 01-05-2022 20:56

Başkan Akkaya’dan 1 Mayıs Kutlaması

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hangarını ziyaret ederek buradaki işçilerin günlerini kutladı.

Başkan Akkaya’dan 1 Mayıs Kutlaması

Barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesini dileyen Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, iki yıldır salgın nedeniyle pek çok etkinliğin yapılamadığını, pandeminin gücünü yitirmesiyle birlikte güzel bir Ramazan geçirip, bayrama eriştiklerini söyledi. Bütün işçilere teşekkür eden Başkan Akkaya “Hepinizin Akşehir’imizin adı gibi ak olmasında emeği var. Şehrimizin adı gibi ak ve pak olmasında sizlerin emekleri büyük. Hepinizden Allah razı olsun. Karınca kararınca hepiniz üstünüze düşeni yapmaya, aldığınız parayı helal etmeye gayret ediyorsunuz. Helal kazançla insan karnını, çoluğunun çocuğunun karnını doyurursa bunun önemi daha da büyük. Sizlerin işleri kolay bir iş değil, meşakkatli bir iş, bunu da en güzel şekilde yapmaya çalışıyorsunuz” dedi.

İşçilerin Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Başkan Akkaya, onların talep ve isteklerini dinledikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.