YEREL
Giriş Tarihi : 30-04-2022 11:12   Güncelleme : 30-04-2022 11:50

Akşehirliler Ömer Akbaba ile ‘Gülüşmek Üzere’ Toplandı

Akşehir Belediyesi tarafından yapılan Ramazan eğlenceleri kapsamında Akşehir’de bir Stand Up Show gösterisi sergileyen Ömer Akbaba izleyenlere güzel bir gece yaşattı.

Akşehirliler Ömer Akbaba ile ‘Gülüşmek Üzere’ Toplandı

Akşehir Kültür Merkezi’ndeki programda kendi hayatından örnekler veren Ömer Akbaba; meşhur olmaya çalışan birinin komik halleri, 8 kere girdiği üniversite sınavını 25 yaşında kazanan birinin ailesiyle ve çevresiyle trajikomik hallerini “Gülüşmek Üzere” başlığı altında sahneledi. İzleyicilerle güzel bir diyalog kuran Ömer Akbaba, ışıkları söndürtüp izleyicilerin cep telefonlarının ışıklarını yakmasını isteyerek salonda güzel ve renkli görüntüler oluşmasını da sağladı.
Oldukça esprili gecen programda Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya tarafından Ömer Akbaba’ya bir plaket takdim edildi. Pandemi nedeniyle 2 yıldır Ramazan ayında bu tür gösteri ve eğlenceleri yapamadıklarını dile getiren Başkan Akkaya, pandeminin gücünü kaybetmesiyle birlikte bu Ramazan’da dolu dolu programlar ve etkinlikler yaptıklarını, özellikle çocukların hafızalarında güzel anılar oluşturmaya gayret ettiklerini söyledi.

Programda çocuklar için palyaço, dans gösterileri ve yüz boyama etkinlikleri de yer alırken, program sonrasında da çocuklara patlamış mısır, pamuk şekeri ikramı yapıldı.