GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2022 16:40   Güncelleme : 29-04-2022 16:47

Başkan Pekyatırmacı'dan Ramazan Bayramı Mesajı

• Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramlar sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, özel günlerdir diyen Başkan Pekyatırmacı, bayramın insanlığa tüm dünyada barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Pekyatırmacı'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının sonunda bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Ayının hepimizde güçlendirdiği manevi anlayış sayesinde, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanın sevincini, iftar sofralarını paylaşmanın mutluluğunu, bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini daha güçlü duygularla yaşadık.

Ramazan ayında yaptığımız Teravih, Cuma Buluşmaları ve mahalle ziyaretleri ile hemşehrilerimiz ile iç içe olmaya, rahmet ayı Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşamaya gayret gösterdik. Bu buluşmalarda ayrıca hemşehrilerimizin fikirlerinden istifade ettik, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdik. Yaptığımız iftarlarla toplumun farklı kesimlerinden hemşehirlerimizle bir araya geldik ve sevgi bağlarımızı kuvvetlendirdik. Ramazan Ayı’nın rahmet ve bereketini bizlere dolu dolu yaşatan Allah’a şükürler olsun. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin bayramını tebrik eder, bayramın şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim." dedi.

Selçuklu'da Bayram Mesaisi

Selçuklu halkının Ramazan ayını en iyi şekilde geçirmesi için tüm ekiplerin aralıksız çalıştıklarını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı "Hemşehrilerimizin bayramı rahat geçirmeleri için belediye hizmetlerimiz 24 saat devam edecektir. Çevre Koruma ve Kontrol ekipleri günde üç vardiyada çalışmalarını sürdürecek, Fen İşleri Müdürlüğümüzce oluşturulan acil müdahale ekipleri de muhtemel gelişmelere karşı tedbirli olacaktır. Zabıta ekiplerimiz ise Ramazan ayı içinde olduğu gibi bayram süresince denetim ve kontrollerine devam edecektir" dedi.