İLÇELER
Giriş Tarihi : 29-04-2022 16:09   Güncelleme : 29-04-2022 16:20

Başkan Ali Konak Ramazan Bayramını Kutladı

Yunak Belediye başkanı Ali Konak Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak tüm Yunak’lıların ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Başkan Ali Konak  Ramazan Bayramını Kutladı

On bir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Yunak’ta İftar buluşmaları ile birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Başkan Ali Konak , tüm hemşerilerin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , “Dini ve milli bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerimizdir. Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olacak, bir Ramazan bayramına daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri vatandaşlarımızı birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir. Bu duygu ve düşünceler eşliğinde tüm hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum. “dedi.