GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2022 16:04   Güncelleme : 29-04-2022 16:20

Başkan Angı’dan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.

Başkan Angı’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Mübarek Ramazan Bayramı’nın tüm dünyada barışa ve huzura vesile olmasını dileyen Başkan Angı, “Bir ay boyunca sabır, şükür, dua ve ibadetlerle geçirdiğimiz mübarek Ramazan ayını geride bırakırken bayrama kavuşmanın manevi huzurunu yaşıyoruz. Bu bayramda dargınlıklara son vermeli, sevgi, muhabbet ve coşku iklimini hâkim kılmalıyız. Bu müstesna günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek ortak amacımız olmalıdır. İnşallah, bu mübarek günler, tüm insanlığın huzur ve güven içerisinde geleceğe umutla bakabilmesine vesile olur” dedi.

‘RAMAZAN’I BEREKETLE GEÇİRDİK’

AK Parti teşkilatlarının Ramazan ayı boyunca sahada olduğuna değinen Başkan Angı, “Genel Başkan Yardımcımız, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla birlikte hemşehrilerimizin sofralarında iftarımızı ettik. Ana kademe, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla yoksul, yetim ve öksüzlerimizin yanında olduk, yaşlılarımızı, şehit ve gazi yakınlarımızı ziyaret ederek hayır dualarını aldık. Yine 31 ilçemizin tamamında belediyelerimiz ve ilçe başkanlıklarımızla birlikte iftar sofraları kurduk, Ramazan’ın bereketini tüm hemşehrilerimizle birlikte yaşadık. Ramazan ayında olduğu gibi bayramda da yine aynı şekilde onlarla beraber olmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin ve Konyalı hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Başkan Angı, bayramlaşmanın birinci gün saat 14.00’te AK Parti Konya İl Başkanlığı önünde yapılacağını sözlerine ekledi.