YEREL
Giriş Tarihi : 25-04-2022 14:10   Güncelleme : 25-04-2022 14:34

Selçuklu’da Hafızlardan Kur’an Ziyafeti

Ramazan ayına özel olarak Selçuklu Belediyesi tarafından Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Selçuklu’da Ramazan Akşamları” programı birbirinden güzel sesli hafızların Kuran ziyafetiyle son buldu.

Selçuklu’da Hafızlardan Kur’an Ziyafeti

Ramazan ayının manevi iklimini yaşatan programlar düzenleyen Selçuklu Belediyesi’nin Cumartesi akşamlarına özel organize ettiği “Selçuklu’da Ramazan Akşamları”programı birbirinden güzel sesli hafızların Kur’an tilavetiyle sona erdi.

 

Resim önizlemesi

Sunucu Sami Bayrakcı’nın moderatörlüğünde Selçuklu Kongre Merkezi’nde dinleyicileriyle buluşan Kur’an ziyafeti programında hafızlar Durmuş Ali Uçar,Muhammed Aksak, Hasan Köylü,Mustafa Özyılmaz, Sanaullah Habib, Kur’an ayetleriyle dinleyicileri manevi bir yolculuğa çıkardı.

 

Resim önizlemesi

Başkan Pekyatırmacı; “Ramazan ayını rahmetiyle bereketiyle geçiriyoruz”

Selçuklu’da Ramazan ayının dolu dolu geçtiğini belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Bugün Elhamdülillah hafızlarımızla birlikte kalplerimiz huzur buldu. Hem hafızlarımıza bu güzel tilavetleri için teşekkür ediyorum hem de bugün salonumuzda yer alan gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum. Güzel bir Ramazan ayını hep birlikte rahmetiyle bereketiyle geçiriyoruz. Şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum. Kadir Gecemiz mübarek olsun. Etrafımızda pek çok olumsuzluğu bir arada yaşıyoruz ama bugün ülkemizde hem bir barış iklimi yaşıyoruz hem de rahmet ve bereketi bir arada yaşıyoruz. İnşallah bunlar daim olur diye de dua ediyorum. Tekrar hocalarımıza bu güzel gece için teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Resim önizlemesi

Program Başkan Pekyatırmacı, program sonrasında hafızlara çift başlı kartal sembolü hediye takdim etmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Resim önizlemesi