GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-04-2022 10:42   Güncelleme : 24-04-2022 10:53

TÜRSAB’ a, Ekici’den Turizm Haftası Ziyareti

TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan ve yönetim kurulunu turizm haftası nedeniyle Gelecek Partisi(GP) Konya İl Başkanı Hasan Ekici, İl Başkan Yardımcıları ile birlikte ziyarette bulundu.

TÜRSAB’ a, Ekici’den Turizm Haftası Ziyareti

GP Konya İl Başkanı Hasan Ekici, İl Başkan Yardımcıları Mehmet Solak, Bekir Karakuş, Kültür ve Turizm Politikaları İzleme Kurulu Başkanı Satı Yavuz, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Mutlu ve Karatay İlçe Başkanı Seyit İbrahim Durmuş’la birlikte ziyaret ettiği TÜRSAB Konya B.T.K.’ da; iki yıllık pandemi arasından sonra başlayan turizm sezonu ve Turizm işletmecilerinin sorunları konuşuldu.

Resim önizlemesi

 

Gelecek Partisi Konya İl yönetimini, TÜRSAB Konya B.T.K. yönetim kuruluyla ağırlayan TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Turizm sektörünün temsilcileri olarak içinden geçmekte olduğumuz zorlu süreçleri aşacağımıza yürekten inanıyoruz. Sektörümüzün hak ettiği konuma kavuşması adına büyük fedakârlık ve gayret gösteren tüm meslektaşlarımın Turizm Haftasına kutluyorum. TÜRSAB Konya B.T.K. olarak şehrimizin ve ülkemizin turizmin gelişmesini ve bir hareket gelmesi yönünde çalışmalar yapıyoruz. Turizm haftamızı kutlamak için gelen ilk siyasi partisi olmanızla birlikte, sorunlarımızın takipçisi olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Resim önizlemesi

 

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici de Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da özelde Konya, genelde ise ülke turizmine çok önem verdiğini dile getirirken “Konya İl Başkanlığı olarak bünyemizde Kültür ve Turizm Politikaları izleme kurulu oluşturduk. Bu kurulumuzun pandemi döneminde de Turizmcilerimizin sıkıntıları ve çözümleri için nelerin yapılması gerektiği konusundaki raporunu Genel Merkezimize gönderirken, aynı zamanda da basınımız aracılığı ile kamuoyumuzla paylaşmıştır. Dolayısı ile İl Başkanlığı olarak Konya, Genel Merkezimiz olarak da ülke turizminin ve turizmcilerimizin sıkıntılarını biliyoruz ve bu konuda da çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizi zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu

Resim önizlemesi