GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-04-2022 10:28   Güncelleme : 24-04-2022 12:03

CHP Selçuklu 23 Nisan’ı kutladı

CHP Selçuklu ilçesinin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliğinde, çocuklarla bayram coşkulu bir şekilde kutlandı.

CHP Selçuklu 23 Nisan’ı kutladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Selçuklu İlçe Başkanlığı önderliğinde, Gençlik ve Kadın Kollarıyla beraber İl Başkanı Barış Bektaş ve İlçe başkanlarının da katılımıyla Camlı Köşk önünde coşkuyla kutlandı. Selçuklunun 23 Nisan kutlamasına Eğitim-İş Konya Şube Başkanı Özgür Ulaş Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Resim önizlemesi

Çocuklara şeker ikramlarında bulunurken Palyaço, Yüz boyama, oyuncak, balon ve bayrak hediye edildi. Cumhuriyet Halk Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu günün anlam ve önemini belirten duygularını şu şekilde ifade etti; "Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere hediye ettiği Ulusal Egemenliğimiz ve Çocuk Bayramı şenliği programımızı gün boyunca çeşitli etkinlikler ile birlikte çocuklarla devam ettirdik.

Resim önizlemesi

Onlara Ulu Önderimiz tarafından hediye edilen bayramı doyasıya yaşadık. Her ne kadar çocuklara bu bayramı çok görseler de bizler her zaman sahip çıkmaya devam edeceğiz. Varlıklarıyla hayatımıza neşe katan, geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ve tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım."dedi.

Resim önizlemesi