YEREL
Giriş Tarihi : 22-04-2022 12:52   Güncelleme : 22-04-2022 13:10

Öğrencilerden alkışlanacak etkinlik

Konyalı hayırseverler ve Karatay Bist Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümü öğrenciler elele verip Ramazanda ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü

Öğrencilerden alkışlanacak etkinlik

Ramazan ayının yardımlaşma günleri olduğu bilincinde olan Konyalılar bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmeye devam ediyor.

Bu anlamda harekete geçen Karatay Bist Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümü öğretmen ve öğrencileri Konyalı bir gurup hayırseverle iletişime geçti.

Resim önizlemesi

Okul bölgesindeki ihtiyaç sahibi ailelere börek ve tahinli pide dağıtmak için hayırseverlerden destek isteyen öğrenciler Hayırseverlerden anında olumu yanıt alınca kolları sıvadı. Hayırseverlerin verdiği maddi destek ile Karatay Bist Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümü öğrencileri ihtiyaç sahipleri için gerçekleştirilen etkinlikte tahinli pideler ve peynirli kır börek yaptı. Okul bölgesinde bulunan ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret eden öğrenciler paketlere hazırladıkları pide ve börekleri kapı kapı gezip dağıttı. İhtiyaç sahibi aileler öğrencilere teşekkür etti.

 

Resim önizlemesi