S.T.K.
Giriş Tarihi : 21-04-2022 11:24   Güncelleme : 21-04-2022 11:24

İMH YİK Başkanı Mehmet Güney Konya`ya Geldi

İnsan ve Medeniyet Hareketi Lideri , Konya Eğitime Destek Platformu değerlendirme toplantısına katılmak için şehrimize geldi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı U. İbrahim Altay ve İlim Yayma Cemiyeti Konya Şube Başkanı Mehmet İncili ziyaret etti. Sivil Toplum Kuruluşları ile iftar eden Mehmet Güney ardından İMH Konya yönetimi ve Genç Hareket üyeleri ile hasbihal etti.

İMH YİK Başkanı Mehmet Güney Konya`ya Geldi

KONYA'DA "EĞİTİME DESTEK PLATFORMU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

KONYA da "Eğitime Destek Platformu Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.
Mevlana Öğretmenevi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Kızılay Konya Başkanı Hüseyin ÜZÜLMEZ, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK, ilçe milli eğitim müdürleri, ilçe müftüleri ve STK temsilcilerinin yanı sıra platform üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Resim önizlemesi
Gençleri geleceğe bir bütün olarak hazırlanması gerektiğini ifade eden Mehmet GÜNEY, eğitim çağındaki çocukları yetiştirirken akademik başarının yanı sıra milli ve manevi anlamda da iyi yetişmelerinin sağlanmasının büyük bir önem arz ettiğini vurguladı. GÜNEY, geleceğin teminatı gençleri gelenek ve göreneklerine bağlı, geçmişten aldığı kültürü yaşayan ve gelecek kuşaklara aktaran bir nesil olarak yetiştirebilmek için herkesin gayret göstermesi gerektiğini dile getirdi.

Resim önizlemesi

 

STK TEMSİLCİLERİYLE İFTAR EDİLDİ

Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı iftar programında, iftar sonrasında Mehmet GÜNEY katılım sağlayan STK temsilcileriyle sivil toplum misyonu ve geleceği üzerine hasbihal etti.

İMH KONYA VE GENÇ HAREKET ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ.

İnsan Vakfı Medeniyet yurdunda gerçekleştirilen hasbihal programına İnsan ve Medeniyet Hareketi Konya yönetimi ve Genç Hareket KONYA yönetimi katılım sağladı.

İMH KONYA ve Genç Hareket Faaliyet sunumlarından sonra katılımcılar ile hasbihal eden Mehmet GÜNEY,  gösterilen gayret dolayı Konya’daki teşkilat mensuplarına gayretlerinin şahit olduğunu ve başarılı olmalarını dileyen GÜNEY  “ Kulakların lafa doyduğu zamanda gözlerin yaşantısıyla bizlere örnek olan şahsiyetler aradığı  bu döneme sizler Bahattin Yıldız, Akif Emre yaşayan davasına kendisini adamış örnek şahsiyetler olmalısınız” tavsiyesinde bulundu.

Resim önizlemesi

Konya programı kapsamında bir çok ziyaret gerçekleştiren Mehmet Güney,  Konya büyükşehir belediye başkanı Uğur İbrahim Altay makamında ziyaret etti. Ayrıca İlim Yayma Cemiyeti Konya şube başkanı Mehmet inciliyi de ziyaret etti.