SAĞLIK
Giriş Tarihi : 20-04-2022 13:35   Güncelleme : 20-04-2022 13:35

İl Sağlık Müdürü Koç Emekliye Ayrılan Doktorlara Plaket Verdi

Konya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yakın zamanda emekliye ayrılan doktorlara teşekkür plaketi verildi.

İl Sağlık Müdürü Koç Emekliye Ayrılan Doktorlara Plaket Verdi

İftar yemeği öncesi konferans salonunda gerçekleştirilen programda konuşan İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, “Uzun yıllar boyunca vatandaşların sağlığını koruma adına bu kutsal mesleği büyük bir onur ile yerine getirdiniz. Özellikle mesleğinizin son döneminde pandemi şartları nedeni ile yorucu bir süreç yaşadınız. Meslek hayatınız boyunca gösterdiğiniz özverili çalışmalar nedeni ile hepinize teşekkür ediyor, emeklilik hayatınızda sağlık ve huzur diliyorum" dedi.

Bir 8 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Pandemi dönemi boyunca Konya’nın sağlık alanında güzel bir sınav verdiğini ifade eden Prof. Dr. Koç, “Konya adına çok iyi bir ekip çalışması ile tüm sağlık tesislerimizde ve tüm çalışanlarımızla çok güzel bir koordinasyon ile örnek bir hizmet verdik. Hasta mağduriyetinin en az olduğu, pandemi kriterlerinin son derece başarılı uygulandığı bir sınavı birlikte başardık. Bütün bu başarılar şimdi emekliye ayrılan sizlerin desteği ve tecrübesi ile oldu. Bu nedenle tekrardan hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor ve kutluyorum” dedi.

 

Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Yapılan konuşma ve pandemi döneminde sunulan hizmetlerin anlatıldığı video sunumunun ardından plaket takdim törenine geçildi. Plaket töreninin ardından İl sağlık Müdürlüğü yemekhanesinde katılımcılarla birlikte iftar yemeği programı düzenlendi. Plaket törenine ve iftar organizasyonuna emekliye ayrılan doktor ve yakınları ile birlikte hizmet başkanları, başkan yardımcıları, ilçe sağlık müdürleri, merkez hastanelerin başhekimleri ve başhekim yardımcıları da katıldılar.

Bir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir