YEREL
Giriş Tarihi : 20-04-2022 12:40   Güncelleme : 20-04-2022 13:14

Başkan Kavuş Çarıklar Mahallesinde Hemşehrileriyle Buluştu

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un Ramazan buluşmaları devam ediyor. Bu kapsamda Çarıklar Mahallesi’nde vatandaşlarla iftar sofrasına oturan Başkan Kavuş, teravihten sonra mahallelilerle sohbet ederek, gençlerle voleybol oynadı.

Başkan Kavuş Çarıklar Mahallesinde Hemşehrileriyle Buluştu

Oruç, ibadet ve muhabbet ayı Ramazan’ın bereketini hemşehrileri ile birlikte yaşayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Ramazan akşamlarında gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Resim önizlemesi

 

Başkan Kavuş, bu kapsamda AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile birlikte Çarıklar Mahallesi’nde muhtar Adem Ceran’ın iftar sofrasında mahallelilerle bir araya geldi. Mahalle sakinleriyle aynı iftar sofrasını paylaşan Başkan Kavuş ve Başkan Dolular, gençlerle de voleybol oynadılar. Teravih namazının ardından çay eşliğinde vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyen Başkan Kavuş, yapılacak yatırımlar hakkında da istişarelerde bulundu.

 

Resim önizlemesi

 

BAŞKAN KAVUŞ; “HEMŞEHRİLERİMİZLE KURDUĞUMUZ GÖNÜL BAĞINI İYİDEN İYİYE GÜÇLENDİRDİK”

Resim önizlemesi

Gönül Belediyeciliğinin en güzel örneklerinin verildiği Meram’da Ramazan ayının da vatandaşlarla bir araya gelmek, aynı sofra etrafında buluşarak hasbihal etmek için en güzel fırsatlardan birini sunduğunu kaydeden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bu fırsatı en güzel şekilde değerlendirebilmek amacıyla farklı mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldiğini hatırlattı. Ramazan buluşmalarının rutin tüm buluşmalardan çok daha verimli geçtiğini ifade eden Başkan Kavuş, “Hemşehrilerimizle yılın 4 mevsim 365 günü bir arada olmaya gayret gösteriyoruz. Bunun için sık sık mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Ama Ramazan buluşmalarımız tüm bu buluşmalarımızdan çok daha farklı bir atmosferde gerçekleşiyor, her zamankinden çok daha güzel, derin, anlamlı, bereketli ve verimli oluyor. Çarıklar Mahallesi’ne gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette aynı güzellikle tamamlandı. Hemşehrilerimizle istişare ve hasbihal etme fırsatı yakaladık. Talepler karşısında birlikte çözüm yolları aradık. Gençlerimizle eğlenceli vakit geçirdik. Hem eğlendik hem de kurduğumuz gönül bağını iyiden iyiye güçlendirdik. İnşallah bu ziyaretlerimiz Ramazan’ın son gününe kadar devam edecek” diye konuştu.

Resim önizlemesi