EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-04-2022 12:33   Güncelleme : 20-04-2022 12:37

Piri Reis İlkokulunda Şeker Tadında 23 Nisan Kutlaması

Piri Reis İlkokulu öğrencileri, öğretmenlerinin organize ettiği 23 Nisan Şenlikleri kapsamında gönüllerince eğlenip unutamayacakları birgün yaşadı. Etkinlik sonunda ise çocuklara ‘Her gününüz şeker tadında geçsin’ denilerek pamuk şeker dağıtıldı.

Piri Reis İlkokulunda Şeker Tadında 23 Nisan Kutlaması

Selçuklu’da bulunan ve hem başarılı projeleri hem öğrencilere yönelik etkinlikleri ile ön plana çıkan Piri Reis İlkokulu öğrencileri adına örnek bir etkinliğe daha imza attı. Okul 1. Sınıf öğretmenleri ve proje sorumluları Filiz kafalı ile Zarife Delice tarafından düzenlenen 23 Nisan etkinliğine Okul Müdürü Harun Doğan idareciler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Resim önizlemesi

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, başta Türk çocukları olmak üzer tüm dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Piri Reis İlkokulu’nda düzenlene şenlikte Şişme oyun alanları, tren, trambolin ve mehter Takımı gösteri ile öğrenciler öğretmenleri eşliğinde gün boyu gönlünce eğlendiler. Etkinlik sonunda ise çocuklara ‘Her gününüz şeker tadında geçsin’ denilerek pamuk şeker dağıtıldı.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi