SİYASET
Giriş Tarihi : 20-04-2022 10:38   Güncelleme : 20-04-2022 10:45

Deva Partisi Genel Merkezinde Mahmut Sami Topbaş’a Önemli Görev

Deva Partisi Genel Merkez Kurucularından ve halen Merkez Disiplin Kurulu Üyesi olan Konyalı İş insanı Mahmut Sami Topbaş, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığına atandı.

Deva Partisi Genel Merkezinde Mahmut Sami Topbaş’a Önemli Görev

Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca yaptığı açıklamayla Konya İş İnsanı Mahmut Sami Topbaş’ın Deva Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığına getirilmesinden dolayı sevinçli olduklarını kaydederek, “İlimiz sosyal, siyasi ve ticaret hayatının önemli simalarından, DEVA Partisi Genel Merkez Kurucularından ve halen Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi de olan değerli hemşerimiz iş insanı Mahmut Sami Topbaş, Genel Başkanımız Ali Babacan’ın imzasıyla yayımlanan, 19 Nisan 2022 tarihli '2022-03' sayılı "Teşkilat İşleri Başkanlığı'nda Görevlendirmeler" konulu Genelge ile, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığına atanmıştır.

Resim önizlemesi

Geçmiş deneyimleri ve birikimleri ile bu görevi hakkıyla yerine getireceğine inandığımız Mahmut Sami Topbaş’ı tebrik ediyor, partimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu ve siyasetin de ciddi bir sıkışıklık yaşadığı bu ortamda, çekirdekten yetişen bir siyasetçi olarak teşkilatlarımıza katacağı ivme ve yapacağı rehberlik ile vatandaşımıza en önemli alternatif olduğumuzu gösterme noktasında önemli mesafeler alacağımıza inancımız tamdır. Siyaset elbette ekip işidir. Kendisiyle birlikte görevlendirilen, Ahmet Ergin, Merve Mollamehmetoğlu Keleş, Mustafa Satıcı ve Sedat Kızılcıklı’ya da başarılar dileriz. İnşallah bu ehil kadrolarla vatandaşımıza en güzel hizmetleri sunacağımız DEVA iktidarı yakındır” dedi.