GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2022 20:50   Güncelleme : 12-01-2022 20:50

Konya Tanıtım Günleri’nde Arzum OKKA ile Türk kahvesi keyfi

Arzum OKKA, 6-9 Ocak tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen 6. Konya Tanıtım Günleri’nde kahveseverlerle buluştu. Etkinlik alanındaki Arzum OKKA standına uğrayan katılımcılar, dört gün boyunca tam kıvamında, bol köpüklü ve eşsiz lezzetteki Türk kahvesinin tadına varma fırsatını elde etti.

Konya Tanıtım Günleri’nde Arzum OKKA ile Türk kahvesi keyfi

Dünyaya Türk kahvesini sevdiren marka Arzum OKKA, 6-9 Ocak 2022 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da etkinlik alanında gerçekleştirilen 6. Konya Tanıtım Günleri’nde kahveseverlerle buluştu. Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD) tarafından geleneksel hale getirilen Konya Tanıtım Günleri etkinliklerinde Arzum OKKA, dört gün boyunca özel standında misafirlerini ağırladı. Türk kahvesi kültürünü tüm dünyaya tanıtmayı kendine misyon edinen Arzum OKKA’nın standına uğrayan katılımcılar, tam kıvamında, bol köpüklü ve eşsiz lezzetteki Türk kahvesinin tadına varma fırsatı elde etti. Bugüne kadar on binlerce kişiyi ağırlayan Konya Tanıtım Günleri ile sadece İstanbul ve çevre illerde yaşayan Konyalılar’ın bir araya getirilmesi değil, ilin tarihiyle, kültürüyle, insanıyla, hoşgörüsüyle tüm İstanbullular’a tanıtılması ve iki şehrin kaynaştırılması amaçlandı. 

Türk kahvesi keyfini yeniden tanımlıyor

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Konya’nın sosyal, kültürel ve ekonomik tüm değerlerinin tanıtımı niteliğinde olan Konya Tanıtım Günleri’nde Arzum OKKA markasıyla yer almaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Kolbaşı; “Bu etkinlik, kadim kent Konya’nın en başta zengin yemek kültürünün tanıtımı için büyük önem taşıyor. Arzum olarak biz de sektörümüzle gastronomiyi yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Çünkü bizim elektrikli ev aletlerimiz; Türk kültüründe olan Türk kahvesi, çay, ayran, boza, salep ve ıhlamur gibi içeceklerin pratik bir şekilde hazırlanmasına imkân veriyor. 500 yıllık Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymayı kendisine misyon edinen bir marka olarak, Türk kahvesi keyfini daha çok insana yaşatabilmek için yıllardır var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasındaki tanıtım günleri, festivaller ile özel etkinliklere katılarak kahveseverlerle buluşuyoruz. Konya Tanıtım Günleri’nde özel standımızdaki tadım etkinliklerimizde misafirlerimizi ağırlamaktan, Türk kahvesi keyfini yeniden tanımlayan, her seferinde okkalı, aynı enfes lezzet deneyimini sunan Arzum OKKA ile yapılmış Türk kahvesi lezzetini sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyduk” diye konuştu.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA'lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019'un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.