SİYASET
Giriş Tarihi : 11-01-2022 14:29   Güncelleme : 11-01-2022 14:29

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Konya’da

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve eşi, partisinin Kurucular Kurulu ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi M. Sami Topbaş’ın annesinin vefatı nedeniyle Topbaş Ailesine taziye ziyareti için Konya’ya geldi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Konya’da

Havaalanında İl Başkanı Dr. Seyit Karaca ve partililer tarafından karşılanan Babacan ve eşi teşkilat mensupları ile kısa bir değerlendirme sonrası Topbaş Ailesinin evine geçti.

Resim önizlemesi

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a eşinin yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın ve Deva Partisi Kurucularından Bölge Koordinatörü Mufit Yetkin’de eşlik etti.

Resim önizlemesi

Topbaş Ailesi ile bir araya gelen Mevlüt Topbaş Hoca Efendi ve M. Sami Topbaş ile aile fertlerine baş sağlığı dileyen Babacan; “Değerli yol arkadaşımız Konya’nın sevilen insanı ve işadamı M. Sami Topbaş’ın annesi Havva Teyzemize Allah (C.C.)’tan rahmet, Mevlüt Topbaş Hoca Efendi’nin şahsında tüm aileye baş sağlığı diliyorum. Topbaş ailesine, sevdiklerine ve sevenlerine sabırlar diliyorum” dedi.

Resim önizlemesi

Konyaspor’a da başsağlığı diledi

 

Konyasporlu Ahmet Çalık’ın trafik kazasında hayatını kaybetmesi üzerine Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen’i arayarak başsağlığında bulunan Ali Babacan, “Trafik kazasında genç yaşta hayatını kaybeden futbolcumuz Ahmet Çalık’ın ölümünden dolayı üzgünüz. Sizlere başsağlığı diliyorum. Acınızı paylaşıyoruz. Ailesine, Konyaspor camiasına ve Konya’ya başsağlığı diliyoruz” diye konuştu.

Resim önizlemesi

Ziyaretler esnasında teşkilat mensuplarıyla da sohbet eden Babacan ve Eşi daha sonra Konya’dan ayrıldı.

 

Resim önizlemesi