YEREL
Giriş Tarihi : 11-01-2022 10:51   Güncelleme : 11-01-2022 10:51

Başkan Akkaya Asker Eğlencisine Katıldı

Doğrugöz Mahallesi’nde askere gidecek gençler için düzenlenen asker eğlence gecesine Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da katıldı.

Başkan Akkaya Asker Eğlencisine Katıldı

Doğrugöz Düğün Salonu’nda yapılan geceye Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Özlem Hekim ve Selim Aldemir, AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Şahin ile asker aileleri katıldı.

Yapılan etkinlikte bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, kutsal göreve giden gençlere sağlıkla gidip gelme temennisinde bulunarak “Bu yiğitlerimizi sağlıcakla vatani görevlerini yapmak üzere askere uğurluyoruz. Askerlerimizin görevlerini en iyi şekilde tamamlayıp, ayaklarına taş değmeden inşallah memleketlerine dönmelerini temenni ediyor, görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum. Onlar bizim gururumuz, onurumuz her şeyimizdir. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

Başkan Akkaya ve beraberindekiler askere gidecek gençleri tebrik ederek içlerinde Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim bulunan birer çanta hediye ederken gece çalınan müzikler eşlindeki oyun havaları ve kına yakma töreni ile devam etti.