EĞİTİM
Giriş Tarihi : 31-12-2021 16:39   Güncelleme : 31-12-2021 16:39

'Haydi Bil Bakalım' Birincisi Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği"Haydi Bil Bakalım" yarışması Yunak ilçe finali yapıldı.

'Haydi Bil Bakalım' Birincisi Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu

Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu Çok Amaçlı Salonunda yapılan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri öğretmen ve öğrencilerin katıldığı final yarışmasının sonunda;

Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu 90 puanla birinci oldu. İkinciliği 80'er puanla Turgut Ortaokulu, Sülüklü Mimar Sinan Ortaokulu, İnönü Ortaokulu ve Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu ikinciliği paylaştılar. Üçüncülüğü ise Hursunlu Ortaokulu ile Koçyazı Şehit Yıldırım Arat Ortaokulu paylaştı.

Bõylece Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu Konya'da yapılacak olan ve tüm ilçe birincilerinin katılacağı yarışmada Yunak ilçesini temsil edecek.

Yarışma sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut İşcan, yarışmada gösterilen performasyondan memnun olduğunu dile getirerek, yarışmada görev alan jüri üyelerine, bilgisayar formatör ve sunucu öğretmen ve emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

İşcan, "İlçe Finali Yarışmasına katılan okullarımızı tebrik eder, Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulunuzu Konya'daki İl Yarışmasında başarılar dileriz." dedi.