İLÇELER
Giriş Tarihi : 29-12-2021 15:44   Güncelleme : 29-12-2021 15:44

Yunak'ta 'Haydi Konuş Bakalım' Yarışmasının Birincisi Meslek Lisesi

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği "Haydi Konuş Bakalım" yarışması Yunak ilçe finali yapıldı.

Yunak'ta 'Haydi Konuş Bakalım' Yarışmasının Birincisi Meslek Lisesi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri öğretmen ve öğrencilerin de katıldığı final yarışması, Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında yapıldı.

Resim önizlemesi

Büyük bir çekişmeye sahne olan münazarada, jüri üyeleri puanlamada zorlanırken, verilen puanların bir birine yakın olması dikkatlerden kaçmadı.

Yapılan değerlendirme sonucunda Haydi Konuş Bakalım yarışmasının birincisi 359 puanla Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken, ikinci 350 puanla Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.

Yunak Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Konya'da yapılacak olan ve tüm ilçe birincilerinin katılacağı yarışmada Yunak ilçesini temsil edecek.

Resim önizlemesi

 

Yarışma sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, her iki gurubu da tebrik ederken, görev alan jüri üyelerine, bilgisayar formatör ve sunucu öğretmenlere teşekkür etti.

Resim önizlemesi