SİYASET
Giriş Tarihi : 29-12-2021 11:10   Güncelleme : 29-12-2021 11:10

Başkan Karaarslan'dan esnaflara etiketlerde indirim çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAARSLAN’ın Konu ile ilgili basın açıklaması yaptı

Başkan Karaarslan'dan esnaflara etiketlerde  indirim çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi 

Bilindiği gibi, döviz kurundaki suni artış bahane edilerek birtakım fırsatçılar da spekülatif ortamdan yararlanıp temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarında aşırı artışlar yapmışlar. Ancak kurdaki düşüş hızı, kur bahane edilerek her alanda, her kalemde arttırılan fiyatların gerçek ve makul rakamlara indirilmesinde görülmemesi üzerine Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin çağrısıyla Milliyetçi Hareket Partisi olarak yurt çapında esnafla, üretici ve tüccar kesimiyle, süpermarketlerin yöneticileriyle, sanayicilerle bire bir temasa geçerek ürettikleri, sattıkları, pazarladıkları mal ve hizmetlerde indirime gidilmesi için teşvik ve katılım kampanyası başlatılmıştır.

Resim önizlemesi

Bu bağlamda her daim ”Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben” düsturuyla hareket ederek Asil Milletimiz adına güzel şehrimizin değerli tüm büyük ve küçük esnaf, üretici, tüccar, süpermarket yöneticisi ve sanayicilerini işyerlerinde ziyaret ederek ürettikleri, sattıkları, pazarladıkları mal ve hizmetlerde indirime giderek başlatmış olduğumuz teşvik ve katılım kampanyasına katılmalarını istedik.

Resim önizlemesi

 

Selçuklu Payitahtı güzel şehrimizin esnaf, tüccar ve sanayicileri Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçelini bu çağrısına “Devletimizin Yanındayız” diyerek ürettikleri, sattıkları mal ve hizmetlerde indirime giderek kampanyamıza destek vermişlerdir.

İndirim teşvik ve katılım kampanyamız gerek esnaf ve tüccarlarımız gerekse vatandaşlarımız tarafından teveccühle karşılanmış ziyaretlerimizde ve teşkilatlarımıza ulaşan hemşerilerimiz bu konudaki çalışmalarımızı takdirle karşılamışlardır.

Resim önizlemesi

Hem İl Başkanlığımız hem de tüm ilçe teşkilatlarımız fiyatlardaki indirim teşvik ve katılım kampanyası davet ziyaretlerine devam edeceklerdir.

Güzel Konyamızın esnaf ve sanayicilerine kampanyamıza katılarak indirim yaptıkları için ve siz değerli basın mensuplarımızın kampanyamıza verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim.

Milliyetçi Hareket Partisi her daim Milletimize Umut Olmaya Devam Edecektir.