S.T.K.
Giriş Tarihi : 28-12-2021 11:24   Güncelleme : 28-12-2021 11:24

Genç Hareket Konya Kış Aylarında Faaliyetlere Hız Verdi

Genç Hareket Konya, Gençlik çalışmalarına hız verdi. Liseler özel düzenlediği kış kampları ve Üniversiteli gençlerle sabah namazında gençlerle buluşmaya devam ediyor

Genç Hareket Konya Kış Aylarında Faaliyetlere Hız Verdi

Genç hareket Konya Başkanı Emre SARIKAYA gerçekleştirilen programlarla ilgili “Gençlerimizin hayra motor, şerre fren olmaları için kış aylarında faaliyetlere hız verdik. Düzenlemiş olduğumuz kamplarla liseli kardeşlerimiz ile bir araya geliyoruz. Ayrıca sabah namazı programları ile üniversiteli kardeşlerimiz ile bir araya geliyoruz ” dedi.

Genç Hareket Ortaokul ve Lise birimi, liseli erkek öğrencilere özel 2 gün İnsan Vakfı Medeniyet Yurdunda kamp gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen kamplarda 2 gün boyunca kitap okuma, film ve geleneksel oyun saati gerçekleştirildi.

Genç Hareket Ortaokul ve Lise birimi, liseli kız öğrencilerle İnsan Medeniyet Hareketi binasında kamp gerçekleştirdi. Söyleşi ile başlayan kamp; film, muhabbet ve eğlence ile devam etti.

Genç Hareket Üniversite birimi sabah namazında Kapu Camiinde üniversiteli gençlerle bir araya geldi. Namazdan sonra İnsan Vakfı Hayati Üstün erkek öğrenci yurdunda kahvaltı ikramı gerçekleştirildi. Programa katılan İMH Konya Başkanı Mustafa Ekrem DOĞAN genç hareket çalışmalarla ilgili “ Gençlik çalışmalarımız vakfımızın en önem ve değer verdiği çalışmalardır. Gelecek gençlerimizdir. Gençlerimiz yerli be milli bir irfana sahip olursa o zaman gelecek kaygımız olmayacaktır” dedi.