YEREL
Giriş Tarihi : 26-12-2021 13:17   Güncelleme : 26-12-2021 13:17

Dinameat Burger Meram Törenle Açıldı

Konya’nın burger markası Dinameat Burger genişletilmiş ve yenilenmiş Dinameat Burger Meram Şubesi’ni muhteşem bir törenle açtı.

Dinameat Burger Meram Törenle Açıldı

Yeni menü çeşitlerini, yeni ve özel soslarla zenginleştirerek büyümeyi sürdüren Dinameat Burger Kent Plaza’dan sonra Meram’daki şubesini yenileyerek hizmete açtı. Yeni konseptiyle hazırlanan Dinameat Burger Meram Şubesi’nin açılışına çok sayıda iş adamı ve davetliler katıldı.

Resim önizlemesi

Dinameat Burger sahibi Hüseyin Gök, açılışta yaptığı konuşmada, Dinameat Burger markasını hem ulusalda hem de dünyada farklı yerlere getirmek için yola çıktıklarını anlatarak, mutfakta farklı bir Dinameat markası tasarladıklarını, kaliteden asla taviz vermeden yeni burger çeşitleri hazırladıklarını, yeni soslarla bunu taçlandırdıklarını söyledi.

Resim önizlemesi

Burger çeşitlerinin yanına pizza ve makarna gibi yeni menüler eklediklerini dile getiren Gök, yeni kurumsal kimlikle yepyeni bir Dinameat markası ortaya çıkartmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Resim önizlemesi

Açılış kurdelesini Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Hamurcu, Necmettin Erbakan Üniversitesi Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yılmaz Seçim, S.Ü. Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Maden, Ekrem Coşkun Döner sahibi Ekrem Coşkun ve Dinameat Burger sahibi Hüseyin Gök birlikte kesti.

 

Resim önizlemesi

  1. katılımın olduğu Dinameat Burger Meram açılışı, konuklara özel burger ve kıt kıt atıştırmalık ikramlarıyla sona erdi.