S.T.K.
Giriş Tarihi : 02-12-2021 12:34   Güncelleme : 02-12-2021 12:34

Kılca’dan, şoförler odasına ziyaret

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, beraberinde AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan yardımcısı Sıtkı Çetinkaya, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği(KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak ile Konya Şoförler Odasını ziyaret etti.

 Kılca’dan, şoförler odasına ziyaret

Ziyarette Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca esnaf ve sanatkârların yanında olduklarını belirterek, "Esnafımızın ve sanatkârlarımızın sorunlarını çözmek adına her zaman yardımcı oluyoruz. Bu konuda üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca Plaka atölyesini galericilere yakın bir noktaya taşınmasında birlikte güzel bir çalışmaya imza attık. Esnafımız ve vatandaşımız bu hizmetin ayaklarına gelmesinden çok memnun olduğunu gördük. Yaklaşan oda seçiminizde başarılar diliyorum” dedi.

Resim önizlemesi

 

Şen’den, teşekkür

Şoförler Odası Başkanı Ahmet Şen oda üyesi nakliyeci ve taksici esnafının sorunlarını aktararak,

 

Resim önizlemesi

“Karatay Belediye Başkanımız Hasan Kılca’ya, AK Parti Karatay ilçe başkanı Mehmet Genç’in ve yönetim kurulu üyelerinin odamızı ziyaretinden memnun olduk. Bugüne kadar esnafımıza ve sanatkârımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. ”