S.T.K.
Giriş Tarihi : 25-11-2021 09:32   Güncelleme : 25-11-2021 09:32

AA ve Enerya’dan ziyaret

Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Rıfat Yerlikaya ve Enerya Operasyon Müdürü Selma Delikan Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyaretinde bulundu.

AA ve Enerya’dan ziyaret

Bir süre önce Konya’da göreve başlayan Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Rıfat Yerlikaya. Enerya Konya Operasyon Müdürü Selma Delikan, Müşteri Hizmetleri Müdürü Murat Küçükkapdan, Satış Yöneticisi Serhat Mirza ve İç Tesisat Yöneticisi Yasin Yöney Konya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek KGC Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir ile bir süre sohbet etti.

 

AA Konya Bölge Müdürü Rıfat Yerlikaya, göreve başladıktan sonra basın kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerde kamuoyunu daha hızlı ve etkin bir şekilde haberdar etmek için fikir alış verişinde bulunduklarını ifade ederken, “Konya Anadolu Ajansı ailesi olarak basın kuruluşlarımıza haber aktarmada büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Amacımız yerel basına haber desteği konusunda en iyi hizmeti vermek” dedi.

 

Enerya Konya Operasyon Müdürü Selma Delikan, kurum çalışmaları hakkında bilgi verirken, Konya basınını özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti. Özdemir ise ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Konya basınının çalışmaları hakkında da bilgi verdi.