SAĞLIK
Giriş Tarihi : 23-11-2021 19:56   Güncelleme : 23-11-2021 19:56

İl Sağlık Müdüründen Hadim ve Taşkent İlçelerine Ziyaret

İlçe ziyaretlerine devam eden İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve beraberindeki hizmet başkanları, Hadim ve Taşkent ilçelerinde hizmet sunan sağlık tesislerinde incelemelerde bulundular.

İl Sağlık Müdüründen Hadim ve Taşkent İlçelerine Ziyaret

Hadim Devlet Hastanesi ziyareti ile Hadim programına başlayan Prof. Dr. Koç, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Esra İnce’den hastanede sunulan sağlık hizmetleri ve yapılan yeni çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Resim önizlemesi

Hastanede görev yapan doktor ve sağlık çalışanlarını da mesai başında ziyaret ederek sohbet eden Prof. Dr. Koç, özverili çalışmalarından dolayı tüm çalışanlara teşekkür etti. Ziyareti sırasında tedavi gören hastalar ile de bir araya gelen Müdürümüz, durumları hakkında bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Resim önizlemesi

 

Hastanede yapılan inceleme ve değerlendirmelerin ardından Hadim İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hadim Toplum Sağlığı Merkezi ve 1 Nolu 112 Acil Servis Hizmetleri İstasyonu’nu da ziyaret eden Prof. Dr. Koç, buralarda görev yapan sağlık çalışanları ile sohbet ederek istek ve şikâyetlerini dinledi. Prof. Dr. Koç, Hadim İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonunun birlikte hizmet vereceği yeni bina projesinin yatırım programına alındığını ve proje işlemlerinin tamamlanmak üzere olduğunu da vurguladı.

 

Resim önizlemesi

Hadim ziyaretinin ardından Taşkent ilçesine geçen Prof. Dr. Koç ve beraberindeki heyet burada da ilk olarak Taşkent İlçe Devlet Hastanesi’nde Hastane Başhekimi Dr. Ali Alp’den sunulan sağlık hizmetlerinin güncel durumu hakkında bilgi aldı. Hastanede görev yapan sağlık çalışanları ile de istişarelerde bulunan Prof. Dr. Koç, Taşkent İlçe Devlet Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmeti kalitesinin her geçen gün artmaya devam ettiğini görmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. Prof. Dr. Koç, “Hastanemiz içerisinde yapılan değişikliklerin ve tadilatların hastaneden hizmet alan vatandaşlarımızı memnun etmesi ve sağlık hizmeti çeşitliliğinin artması bizleri de sevindirmektedir. Hastanemiz, acil servisinden Resusitasyon odasına, yemekhanesinden gebe eğitim odalarına kadar Bakanlığımızın ve hayırseverlerimizin katkıları ile yenilendi.” diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti. Prof. Dr. Koç, hastanenin hemen hemen her noktasında hastane yönetimi ile birlikte planlanan projelerin hayata geçirildiğini de belirtti.

Resim önizlemesi

 

Hadim ve Taşkent değerlendirmelerinde İl Sağlık Müdürüne, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Prof. Dr. M. Ali Eryılmaz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hasan Çiftci ve Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Eser Şenkul’da eşlik etti.

Resim önizlemesi