GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-11-2021 03:14   Güncelleme : 19-11-2021 03:14

Dr. Mustafa Güçlü emekli oldu

NEÜ Nezahat Keleşoğlu Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Güçlü, emekli oldu.

Dr. Mustafa Güçlü emekli oldu

Akademik olarak emekli olmasından dolayı Dr. Mustafa Güçlü adına okulun toplantı salonunda bir veda programı düzenlendi. NEÜ Nezahat Keleşoğlu Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Bahadır Feyzioğlu, Ortopedik Rehabilitasyon Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Güçlü’ye, şimdiye kadar yaptığı katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim ederek “Fakültemiz akademik hayatına bugüne kadar yapmış oldukları katkılarından dolayı Mustafa Güçlü hocamıza teşekkür eder, tüm yaşamında mutluluk ve başarılar dileriz.” dedi. Fakültenin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nün açılmasında büyük katkıları olan Dr. Mustafa Güçlü ise, görevini tamamladığı için büyük bir mutluluk içerisinde olduğunu belirterek “Başta dekanımıza, öğretim üyesi arkadaşlarıma, dostlara ve öğrencilere en kalbî şükranlarımı sunar ve teşekkür ederim” diye konuştu.

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 

Veda programına Necmettin Erbakan Üniversitesi Nezahat Keleşoğlu Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Bahadır Feyzioğlu, Beslenme Bilimleri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Abdullah Öksüz, Doç. Dr. Hasan Hüseyin Kara, Nörolojik Rehabilitasyon Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Musa Acar, bölüm başkanları ve öğretim üyeleri ile fakülte görevlileri katıldı. Daha sonra toplu hatıra fotoğrafı çekildi.