S.T.K.
Giriş Tarihi : 14-11-2021 13:38   Güncelleme : 14-11-2021 13:38

KONSİAD’dan İstanbul’daki ‘Konya Tanıtım Günleri’ne Davet

Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Kemal Çelik, Konya Şube Başkan Vekili İlhan Işık, yönetim kurulu üyeleri, 23-26 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilecek ‘Geleneksel Konya Tanıtım Günleri’ne bütün Konyalıları davet etti.

KONSİAD’dan İstanbul’daki ‘Konya Tanıtım Günleri’ne Davet

Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD) Genel Başkanı Kemal Çelik, Konya Şube Başkan Vekili İlhan Işık, yönetim kurulu üyeleri, bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek, 23-26 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilecek ‘Geleneksel Konya Tanıtım Günleri’ne bütün Konyalıları davet etti.

 

KONSİAD, KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİNDE

 

KONSİAD Genel Başkanı Çelik ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldikleri Konya’da Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’na katıldı. Başkan Çelik, mecliste yaptığı konuşmada, etkinliğin amacını anlattı. Çelik, bugüne kadar yaklaşık on binleri ağırlayan ve festival havasında geçen geleneksel hale gelen Konya tanıtım günlerinin sadece İstanbul’da ve çevre illerde yaşayan Konyalıları bir araya getirmekle kalmayıp, bütün İstanbullulara Konya'nın tanıtılması, tarihiyle, kültürüyle, insanıyla, hoşgörüsüyle iki şehrin kaynaştırılmasının hedeflendiğini söyledi.

KONSİAD Genel Başkanı Kemal Çelik, “Konyalıları bir araya getirdik. 4 günde Konyalıyı ve kendisini Konyalı hisseden hemşerilerimizi buraya bekliyoruz” dedi.

Genel Başkan Çelik, Konya’nın tarihi, kültürü ve yöresel ürünleriyle dolu dolu 4 gün geçecek Konya Tanıtım Günleri’ne ilçe belediye başkanları başta olmak üzere meclis üyelerini ve Konyalıları davet etti.

 

KONSİAD’DAN RAMAZAN ERKOYUNCU’YA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

 

KONSİAD Genel Başkanı Çelik ve beraberindekiler, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Başkanlığı olağan genel kurulu sonucu Başkanlığa seçilen Ramazan Erkoyuncu’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Başkan Erkoyuncu’ya görevinde başarılar dileyen Başkan Çelik, Torku markasıyla bugün Konya Şeker’in Ülkemizin gururu ve değeri haline geldiğini belirterek, Konya Tanıtım Günleri’ne davet etti.

Erkoyuncu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Genel Başkan Çelik, Konya Şube Başkan Vekili İlhan Işık’ın katılımıyla gerçekleştirilen ziyaretlerde KONSİAD Genel Sekreter Yardımcısı Yunus Albayrak, Genel Koordinatör Erkan Özgü, Konya Şube Başkan Yardımcısı Cahit Ay, Yönetim Kurulu Üyesi Etem Saraç hazır bulundu.