EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-11-2021 16:03   Güncelleme : 12-11-2021 16:03

İşcan'dan Ara Tatil Mesajı

2021-2022 eğitim öğretim yılı ilk ara tatili 15 - 22 Kasım 2022 tarihleri arasında uygulanacak.

İşcan'dan Ara Tatil Mesajı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, yılın ilk ara tatili ile ilgili bir mesaj yayınlayarak öğretmenlere teşekkür etti, öğrencilere iyi tatiller diledi. İşcan, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Bu yıl üçüncü defa uygulanan ara tatil, hafta sonlarıyla birlikte dokuz gün olmasına rağmen aslında ara tatillerde eğitime ara vermiyoruz. Sayın Bakanımızın dediği gibi sadece küçük bir mola veriyoruz.

Geride bıraktığımız iki aylık süreçte hepimizin üstün gayret ve dikkatiyle yüz yüze eğitime ülkemiz genelinde büyük bir özenle devam etmeyi başardık. Bu başarıda şüphesiz, Covid-19 salgınına karşı okul idarecilerimizin, öğretmenlerimizin ve  velilerimizin aldığı olağanüstü tedbirlerin ve olunan aşıların büyük katkısı var. Her türlü desteğiyle yüz yüze eğitim kararımızı sürdürmemize katkı sunan herkese ve bu süreçte eğitimin kahramanları olan öğretmenlerimizin emekleri yadsınamaz.

Milli Eğitim Bakanlığımızın hayata geçirdiği ara tatiller eğitim ve öğretimimizin kalitesini arttıracağı kanaatini taşımaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize en kalbi duygularımla sağlıklı ve hayırlı bir tatil diliyor, ara tatilin ardından tekrar birlikte olmayı temenni ediyorum''