İLÇELER
Giriş Tarihi : 08-11-2021 08:20   Güncelleme : 08-11-2021 08:20

Başkan Ali Konak, İlçemizi Birlikte Yönetelim

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ,"Birlikte Yönetim" anlayışı çerçevesinde her fırsatta esnaf ve mahalle sakinleri ile bir araya geliyor.

Başkan Ali Konak, İlçemizi Birlikte Yönetelim

Geçtiğimiz hafta Ayrıtepe, Cebrail, Sıram, Kargalı Mahallesi esnaf ve mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Ali Konak bu kez de Hatırlı, Ortakışla, Hacıömeroğlu, Beşışık ve Özyayla esnaflarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşın istek ve görüşlerini dinleyen Başkan Ali Konak, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgi verdi. Esnaf ziyaretini başkan yardımcıları ile beraber gerçekleştiren Başkan Ali Konak , ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu .

Resim önizlemesi

6 Kasım Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette, mahallelerde yapılacak hizmetlere Vatandaşların iradesinin yansıması gerektiğini söyleyen Başkan Ali Konak, mahalle sakinlerinin gösterdiği ilgi için teşekkür etti. Her bölgeye eşit hizmet verildiğini vurgulayan Başkan Konak, "İlçemizde yapacağımız projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Böylece vatandaşlarda yapılan projelere sahip çıkıyor. Yaptığımız çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını, vatandaşlarımızı, ilgili kurum ve kuruluşları bilgilendiriyoruz " dedi.

Resim önizlemesi

  1. yapılan ve yapılacak olan projeleri anlatan Başkan Konak, sadece bugüne değil geleceğe de yatırım yaptıklarının altını çizdi. Projelerle Yunak’ın yükselen bir değer haline geldiğini belirten Başkan Ali Konak, çalışmaları vatandaştan aldıkları destekle daha yükseğe taşıyacaklarını söyledi. Gezmiş Olduğu yerlerde vatandaşlar Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Ali Konak’a teşekkür ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
  2. Resim önizlemesi