EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-11-2021 15:33   Güncelleme : 01-11-2021 15:33

Konya Spor Lisesi'nden Dünya İkinciliği

6 Eylül - 18 Ekim 2021 tarihleri arasında İWUF Wushu Taolu Virtual Competition 2021 Online Dünya Şampiyonasında okulumuz Konya Spor Lisesi öğrencisi ve Meram Belediyespor sporcusu Sıla Özge ÖDEN, Gunshu (Uzun Sopa) kategorisinde Dünya İkincisi olmuştur.

Konya Spor Lisesi'nden Dünya İkinciliği

Türkiye Wushu Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, IWUF Wushu Taolu Virtual Competition 2021 Online Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil eden Konya Spor Lisesi öğrencisi ve Meram Belediyespor Sporcusu Sıla Özge ÖDEN, Dünya İkincisi olmuş ve gümüş madalya kazanmıştır.

KONYA SPOR LİSESİ MÜDÜRÜ VEYSEL DUDU:

Okulumuz Konya Spor Lisesi öğrencisi ve Meram Belediyespor Sporcusu Sıla Özge ÖDEN KAYA, Wushu Taolu Virtual Competition 2021 Online Dünya Şampiyonasında Gunshu (Uzun Sopa) kategorisinde Dünya İkincisi olmuştur.

IWUF Wushu Taolu Virtual Competition 2021 Only Dünya Şampiyonasında okulumuz Konya Spor Lisesi öğrencisi Sıla Özge ÖDEN'in Gümüş Madalya kazanması Konya'mız ve ülkemiz adına gurur vericidir. Öğrencimizin azimli ve gayretli çalışmaları sonucunda kulüplerini, okulumuzu, Konya'mızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek madalyalar kazanmasından dolayı öğrencimizi tebrik ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.