SİYASET
Giriş Tarihi : 31-10-2021 21:15   Güncelleme : 31-10-2021 21:15

Tozoğlu; 'Kalaycı'yı Markete, Petrole, Pazara Gitmeye Davet Ediyorum.'

İYİ Parti İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu , MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'ya Cevap vererek Markete, Petrole, Pazara Gitmeye Davet etti,

Tozoğlu; 'Kalaycı'yı Markete, Petrole, Pazara Gitmeye Davet Ediyorum.'

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Sn. Mustafa Kalaycı geçtiğimiz gün şehrimizdeki bir programda yaptığı konuşmada, "Türkiye ekonomisi giderek daha da güçlenmektedir. Yatırımlarda, üretimde, istihdamda ve ihracattaki artışlar tüm hızıyla devam etmektedir." ifadelerini kullanmış ve anlaşılıyor ki partimizin de içinde olduğu ittifakı kastederek "felaket tellallığı" yaptığımızı iddia etmiş.

 

Bu vesile ile Sn Mustafa Kalaycı'yı markete gitmeye, petrol istasyonuna uğramaya, pazara gitmeye davet ediyoruz. Dilerse bir de döviz bürosuna da uğrayabilir. Bu vesile ile 100 TL uzattığında karşılığında kaç ABD Doları , kaç EURO veriyorlar görmüş olur. Yine aynı 100 TL ile kaç kilogram ayçiçek yağı, kaç kilogram tavuk eti, kaç kilogram meyve alabiliyor görmüş olur.

 

İktidar cephesi ve ortakları kolaycılığa öylesine alışmış durumda ki yakında enflasyondaki fahiş artışı, döviz fiyatlarındaki önlenemez yükselişi de muhalefet partilerine yüklerlerse şaşırmamak lazımdır. Ancak önemli olan şudur ki milletimiz her şeyin farkındadır. Ve en kısa zamanda gereğini yapacaktır.