İLÇELER
Giriş Tarihi : 13-10-2021 13:06   Güncelleme : 13-10-2021 13:06

Yunak’lı öğrenciler Konya Bilim Festivalini Gezdi

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan minik öğrencileri Konya Bilim Festivali’yle buluşturdu.

Yunak’lı öğrenciler Konya Bilim Festivalini  Gezdi

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Bilim Festivali, meraklıları için 8'inci kez kapılarını açtı. Festivale vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da bir grup öğretmenle birlikte Konya Bilim Festivali alanında gezdi.

Resim önizlemesi

“BİNLERCE ÖĞRENCİ ZİYARET ETTİ”

Yenilikçi, araştırmacı bireylerin yetişmesine destek olmak ve bilimi toplumun her kesimine sevdirmek amacı güdülen etkinliğin son gününde, binlerce ilköğretim öğrencisi öğretmenleri eşliğinde festival alanını gezdi.

Resim önizlemesi

 

Yunaklı öğrenciler de festivalin son gününde Konya Bilim Merkezindeki yerlerini aldı. İlgiyle ve merakla gezilen alanlar, öğrencilerden tam not aldı. Öğretmen ve öğrenciler, gezinin düzenlenmesine katkı sağlayan Yunak Kaymakamı İbrahim İşleyen, Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan Konya Bilim Festivalini düzenleyenlere teşekkür ettiler.

Resim önizlemesi