S.T.K.
Giriş Tarihi : 12-10-2021 10:42   Güncelleme : 12-10-2021 10:42

Görme engellilerden Kılca’ya teşekkür

Türkiye Görme Engelliler Derneği Konya Şube Başkanı Mehmet Ali Şahin, yeni hizmete girecek olan Konya Şube Binasının düzenlenmesinde büyük destekleri olan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve tüm ekibine teşekkür etti. Şahin, “Türkiye Görme Engelliler Derneği Konya Şubesi olarak yıllardır zor şartlar altında üyelerimize hizmet verme çabası içerisinde olduk. Bu sıkıntılı ortamdan Karatay Belediye Başkanımız Hasan Kılca’nın büyük destekleri ile nihayet kurtuluyoruz.

Görme engellilerden Kılca’ya teşekkür

 

Yeni hizmet binamız İhsaniye Mahallesi Zindankale Sokak içerisi Bardakçı Camii karşısında 16 Ekim Cumartesi günü saat 14.00 de hizmete girecek. Konya Şubemizin yeni hizmet binasının hayata geçmesinde büyük emekleri olan Karatay Belediye Başkanımız Hasan Kılca ve tüm ekibine, görme engelli bireylerimizin her zaman yanında olan tüm siyasilerimize yürekten teşekkür ediyoruz. Yeni hizmet binamızın tamamlanmasında çalışan tüm ekibe şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu vesile ile Cumartesi günü hizmete girecek olan şubemizin açılışına her zaman bizim sesimiz, gören gözümüz olan basın mensubu arkadaşlarımızı tüm Konya halkını davet ediyoruz” dedi.