YEREL
Giriş Tarihi : 01-10-2021 23:46   Güncelleme : 01-10-2021 23:46

Kılca: Hemşehrilerimizden Aldığımız Enerji Ve Destekle Hizmet Ediyoruz

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları kapsamında her hafta bir mahalleyi ziyaret ediyor. Başkan Kılca, bu hafta Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde Hacı Musa Efendi Camii’ndeki Cuma Namazı sonrası vatandaşlarla buluşarak bölgenin taleplerini istişare etti.

Kılca: Hemşehrilerimizden Aldığımız Enerji Ve Destekle Hizmet Ediyoruz

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları kapsamında Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Başkan Hasan Kılca, Cuma Namazı sonrasında vatandaşlarla bir süre sohbet etti.Resim önizlemesi

Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Hasan Kılca, belediyenin bölgede yürüttüğü çalışmalarla ilgili de istişare etti. Cuma Buluşması’na AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç de Hasan Kılca’ya eşlik etti.

Karataylıların mutluluğu için yoğun bir gayretin içerisinde olduklarını söyleyen Hasan Kılca, mahalle ziyaretleri sayesinde vatandaşlardan aldıkları enerjinin yine vatandaşa ve Karatay’a hizmet olarak döndüğünü aktardı.

Resim önizlemesi

 

BİRLİĞİMİZ VE DİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Kılca, “Hemşehrilerimizle hasbihal etme fırsatı bulduğumuz Cuma Buluşmaları programlarımıza devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin dertlerini, taleplerini ve beklentilerini dinlemeye, hayır dualarını alıyoruz. Bu buluşmalarımız, hemşehrilerimizle aramızdaki dayanışmaya da büyük katkı yapıyor. Hep birlikte ilçemizin geleceği için hasbihal ediyoruz. Bizim için önemli olan ve bizleri mutlu eden, her daim vatandaşlarımızın arasında olmak ve onlara hizmetkâr olmaktır. Hemşehrilerimizden aldığımız enerji, destek ve güvenle, yine hemşehrilerimize hizmet ediyoruz. Karataylıların dertleriyle dertleniyor, dertlere çözüm buluyor, mutluluklarına ortak oluyoruz. Rabbim bu birliğimizi, dirliğimizi daim kılsın inşallah” dedi.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi