SİYASET
Giriş Tarihi : 20-09-2021 11:24   Güncelleme : 20-09-2021 11:24

Deva Partisinden anlamlı etkinlik

Deva Partisi Konya İl Başkanlığı Dünya Temizlik Günü nedeniyle çevre etkinliği düzenledi. Deva Partisi teşkilatlarının katıldığı etkinlik, Kent Ormanında gerçekleştirildi.

Deva Partisinden anlamlı etkinlik

Etkinliğe Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca’nın yanı sıra Karatay, Meram ve Selçuklu İlçe Başkanları Ahmet Tahralı, Ramazan Bilgiç, Selman Uçar ile İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile aileleri katıldılar.

Resim önizlemesi

 

Etkinlik çerçevesinde ilk olarak sabah kahvaltısı yapan katılımcılar, daha sonra Kent Ormanı piknik alanında çöp topladılar ve vatandaşlarla sohbet ettiler. 

 Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca etkinlik sonrası yaptığı açıklamada “Ülkemizin de üzerinde yer aldığı dünyayı gelecek nesillere yaşanabilir bir şekilde bırakmak hepimizin görevi ve boynunun borcudur. Bu nedenle hem çocuklarımızı eğitmek hem de bu duyarlılığa dikkat çekmek için buradayız. DEVA Partisi ailesi olarak her alanda olduğu gibi, doğa ve çevre konusunda da hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Tüm Türkiye’de teşkilatlarımız bu etkinliği icra ettiler. Bundan sonra da bu tür faaliyetleri artırarak devam ettireceğiz. Düzenlediğimiz etkinliğe katılanlara ve organizasyona emeği geçen il başkan yardımcımız Kazım Torlak’a ve ilçe başkanlarımızla bütün partililerimize teşekkür ediyorum” dedi

Resim önizlemesi

” dedi.

Ayrıca Dr. Karaca Etkinliğe katılan ve organizasyonda emeği geçen İl Başkan Yardımcısı Kazım Torlak başta olmak üzere katılım sağlayan İlçe Başkanlarına ve İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine

 

 

 

 

 ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.