SİYASET
Giriş Tarihi : 19-09-2021 10:35   Güncelleme : 19-09-2021 10:35

Başkan Mehmet Genç, İlçedeki Gazileri Ziyaret Etti.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ, ilçede bulunan gaziler ile yakınlarını ziyaret etti. Başkan GENÇ, 'şehitlerimiz ve gazilerimiz; vatanımızı, bayrağımızı ve istikbalimizi korumak için canlarını ortaya koyarak milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmıştır.' dedi.

Başkan Mehmet Genç, İlçedeki Gazileri Ziyaret Etti.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ ve yönetimi 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Karatay ilçesinde yaşayan Kore Gazisi Ahmet ARAS, Kuzey Irak'ta operasyonda yaralanarak gazilik ünvanını alan Bünyamin ULU ve hayatını kaybeden Kore Gazisinin eşi Meryem İclal ÖZEN'i evlerinde ziyaret etti. Gaziler, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ ise gazilere hediye taktim etti.

 

Şehitlik ve gaziliğin önemine değinen AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ 'şehitlerimiz ve gazilerimiz; vatanımızı, bayrağımızı ve istikbalimizi korumak için canlarını ortaya koyarak milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmıştır. Bu iki mertebeye erişenler her zaman gurur kaynağımız olmuştur. Bizlerde gazilerimize yanlarında olduklarını hissettirmek amacıyla onları ziyaret ettik. Gazilerimizin hal ve hatırlarını sorarak onlarla bir süre muhabbet etmenin mutluluğuna eriştik. Devletimiz, dünde olduğu gibi bundan sonra da bütün imkanlarıyla onların yanlarında olmaya devam edecektir.' dedi.