EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-09-2021 12:48   Güncelleme : 10-09-2021 12:48

İsmail Karadağ Hedeflediği Her Projede İlerliyor

Elit Karadağ Grup, öz kaynaklarına dayalı istikrarlı ve sürdürülebilir bir karlılık ve büyüme hedefine uygun olarak; Türkiye'de ve yurt dışında öncelik verdiği sektörlerde faaliyetlerine odaklanmıştır.

İsmail Karadağ Hedeflediği Her Projede İlerliyor

Kurumsallaşmış yapısı ile farklı alanlarda hizmet politikası bulunduran Elit Karadağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karadağ yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları ve üretim kapasitesi ile yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.
                                                                                                                                                               Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda, her projede daha ileriye giderek, sürekli gelişerek ve fark yaratarak, ülkemize değer katan, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü bir dünya şirketi olmaktır.
Karadağ; Türkiye geneli inşaat otomotiv otelcilik özel yetkili servis alanında hızla ilerlemeye devam ediyor yeni hazırlattığı bir projesinde ise inşaat alanlarında ülkenin çeşitli illerinde 10 dönümlük araziler üzerinde orman ve deniz manzaralı tatil köyleri projelerine imza attı.
                                                                                                                                                                Kurumsal kimliğini, kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Elit Karadağ Grup, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı ve kendi özgün teknolojisini oluşturarak, sektöründe farklılık yaratacak çözümlerini tüm dünya ile paylaşmayı hedeflemektedir.