EĞİTİM
Giriş Tarihi : 05-09-2021 17:28   Güncelleme : 05-09-2021 17:28

İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu'nun Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu 2021-2022 Eğitim-öğretim yılı Dolayısı ile mesaj yayımladı .

İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu'nun Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu yayımladığı mesajında ;

Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitime geçen okullarımızda yeniden yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

2021-2022 Eğitim-öğretim yılına başlarken, öğrencilerimizin, onlara en büyük desteği veren ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyorum.

Eğitimi daha ileri düzeye çıkarmak ve kalitesini artırmak için hepimize büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Eğitim - öğretim camiası ile birlikte ülkemizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayreti içerisinde olmalıyız.

Salgınla mücadele ettiğimiz bugünlerde, pandemi dönemi için yapılması gereken bütün hazırlıkları tamamladık.Tüm okullarımız yeni eğitim öğretim yılı için pandemi kurallarına uygun şekilde hazırlandı.Tüm öğrenci ,veli ve okul yönetimi ve öğretmenlerimizin işbirliği ile bu süreci en iyi şekilde geçireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021-2022 eğitim öğretim yılının, başta sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bulunan, fedakarca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yad ediyorum. Eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimize ve elbette sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum . dedi.