İLÇELER
Giriş Tarihi : 03-09-2021 13:42   Güncelleme : 03-09-2021 13:42

Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu Tanıtıldı

İlkokulu bitirip Yunak Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulunu tercih eden ve kayıt yaptıran öğrenciler ile velilerine yönelik tanıtım toplantısı yapıldı

Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu Tanıtıldı

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Yunak Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokuluna kayıt olan 5. sınıf öğrenciler ve velileri için 'Bir Okuldan Daha Fazlası' hedef konulu bir program düzenlenerek okulun tanıtımı gerçekleştirildi.

Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen okul tanıtım ve oryantasyon programına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan'ın yani sıra Şube Müdürü Abdullah Tunçez, Okul Müdürü Mehmet Ali Yağlıoğlu, okulun öğretmenleri, 5. Sınıf öğrencileri ve velileri katıldı.

Programın açılışında bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, okulun gerek fiziki yapısı ve gerekse öğretmen kadrosu itibariyle bir eksiğinin bulunmadığını belirterek, Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulunu tercih ederek kayıt yaptıran öğrenci ve velilerini tebrik etti.

Okul Müdürü tarafından slayt eşliğinde yapılan okul tanıtımının ardından, okulda görev yapan öğretmenlerin tanıtımı, okulun geçen yıllardaki başarıları, sosyal ve kültürel faaliyetler, okul veli ilişkileri ve benzeri konular velilere aktarıldı.

Program, öğrenci ve velilerden gelen soruların cevaplanması ile sona ererken, program sonunda öğrenci ve velilere okulun bölüm ve derslikleri gezdirildi.