SİYASET
Giriş Tarihi : 01-09-2021 19:39   Güncelleme : 01-09-2021 19:39

Selman Özboyacı: Esnafımız başımızın tacıdır

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren halkın ve esnafın ihtiyaçları ile taleplerine eğilen bir anlayışla hareket ettiklerini belirtti.

Selman Özboyacı: Esnafımız başımızın tacıdır

Mahalleleri ve işyerlerini tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan, esnafı dinleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, belediye tarafından yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyerek varsa bölgenin eksikliklerinin giderilmesi için de çözümler üretiyor. İlçenin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin hayata geçmesi için tüm ekipleriyle sahada olduklarını ve gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Hasan Kılca, “Bu gayretimizde bizlere destek veren milletvekillerimize, il ve teşkilatlarımız ile tüm muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. İlçe merkezinin yanı sıra merkeze uzak mahalle ziyaretleri de gerçekleştirerek hem belediyenin yürüttüğü yatırımları yerinde inceleyen hem de tüm ilçenin talep ile ihtiyaçlarını tespit ederek çözümler üreten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Konya Milletvekilleri, il ve ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte sahada olmayı sürdürüyor.

3-3-1186x800.jpg

SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

İlçe genelinde ve toplumun tüm kesimlerine yönelik ziyaretlerini sürdüren Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir ile AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; Karatay sınırları içerisinde bulunan Aykent Sanayi Sitesi, Dökümcüler Sanayi Sitesi ile BÜSAN Sanayi Sitelerinin yönetimleriyle bir araya geldi. Söz konusu ziyaretlerde Konya sanayisini ve şehrimizdeki önemli sanayi sitelerini içerisinde barındıran Karatay’ın sürece olan katkıları ele alındı. Öte yandan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı ve İlçe Teşkilat mensuplarıyla birlikte Tenekeciler Sanayi’ni ziyaret ederek bölgede faaliyet gösteren esnafla bir araya geldi. AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, ziyareti değerlendirdi. Selman Özboyacı, AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren halkın ve esnafın ihtiyaçları ile taleplerine eğilen bir anlayışla hareket ettiklerini belirtti. Özboyacı, şunları dile getirdi: “Biz, seçimden seçimde değil yılın her günü vatandaşlarımızın ve değerli esnaflarımızın hizmetindeyiz. Zira şehrimizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Esnafımız başımızın tacıdır. AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru, rahatı ve geleceği için ne kadar çalışsak azdır. El gele gönül gönüle vererek hep birlikte şehrimizi ülkemizi büyütmeye devam edeceğiz.”

3-4-1199x800.jpg

KILCA: BÜTÜN GAYRETİMİZ, VATANDAŞIMIZIN FAYDASI İÇİN

Karatay Belediyesi olarak merkez ve merkeze uzak mahallelerde yürüttükleri çalışmalara devam ettiklerini belirten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, söz konusu çalışmaları yerinde görmek, yeni talepleri almak ve çözüme kavuşturmak için de her zaman sahada olduklarının altını çizdi. Başkan Hasan Kılca, şunları söyledi: “Merkezin yanı sıra merkeze uzak mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu ziyaretler ve buluşmalarla amacımız, Karatay Belediyesi olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızın neticelerini, verimini ve söz konusu hizmetlerimizin vatandaştaki karşılığını yerinde tespit etmektir. Bizler, bugüne kadar hep vatandaşlarımızın içinde olduğumuz için onların ihtiyacı olmayan bir işte olmadık. Şehir merkezindeki yaşam standardını ve kalitesini ilçemizin tamamında hayata geçirmek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu gayretimizde hükümetimizin, milletvekillerimizin, belediyelerimizin ve teşkilatlarımızın değerli desteklerini aldık almaya devam ediyoruz. Bizler, hemşehrilerimizin refahı ve mutluluğu için tüm ekiplerimizle sahadayız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Karatayımızın ve Karataylının her türlü ihtiyacını karşılamak için gece gündüz demeden gayret edeceğiz.”