GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-08-2021 16:53   Güncelleme : 31-08-2021 16:53

Anıt Kazandırmaya Devam Ediyor

2021 YKS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte açıklamalarda bulunan Anıt Özel Öğretim Kursu Rehberlik Uzmanı Özcan Aladağ kazandırmaya devam ettiklerini söyledi.

Anıt Kazandırmaya Devam Ediyor

          Üniversiteye kayıtların 6-10 Eylül’de, E kayıtların ise 4-8 Eylül tarihlerinde yapılacağını belirten ALADAĞ, kazanan tüm öğrencilere başarılar diledi.

          Pandemi döneminde sınava hazırlamak ve sınava hazırlanmak zordur.Bu süreçte fedakarlıklar yapan öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkürler ediyoruz.

           Bu yılki LGS ve YKS’ de Türkiye genelinde ki başarının düşmesinde temel nedenin online eğitim olduğunu belirten ALADAĞ, bu yıl okulların ve kursların tam zamanlı açılmasından dolayı öğrencilerin şanslı olduğunu söyledi.

          2021 YKS yerleştirme sonuçlarına göre Anıt Özel Öğretim Kursu öğrencilerinin   %88’i üniversitelere yerleştirme başarılarını göstermiştir. Konyalı öğrencilerin teveccühünden memnun olduklarını belirten ALADAĞ, “Omuzlarımızdaki yükün farkındayız. Bu yükün altından kalkabilmek için çok çalışıp çok çalıştırmak zorundayız”dedi.